Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

ön yazı

Ön yazı kavramını en temel anlamda başvurunuza yönelik bir niyet mektubu şeklinde nitelendirebiliriz. Söz konusu pozisyona/ilana neden başvurduğunuzun cevapları ön yazıda yer almaktadır.

İş başvurularınızda sunacağınız ön yazı ile başvurunuzun öne çıkmasının yanı sıra özgeçmişinizin işverenler tarafından öncelikle fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Hazırlayacağınız etkili bir ön yazı ile sizi öne çıkartan niteliklerinizi, geçmiş deneyim ve başarılarınızdan yola çıkarak söz konusu pozisyona sağlayacağınız katkıları, tercihlerinizi veya yöneltilen herhangi bir soru söz konusu ise cevaplarınızı sunabilirsiniz.

Özgeçmişinize ek olarak başvurularınızda yer vereceğiniz ön yazı ile başvurunuzu yaptığınız başvuruyu güçlendirebilirsiniz.

Dikkat çeken ve etkili bir ön yazı oluşturmak ister misiniz?

Yüz yüze veya online görüşmeler şeklinde yürütülen Ön Yazı Hazırlama Danışmanlığı hizmetimiz 60 dakikalık seanslar halinde gerçekleştirilmektedir.

Danışmanlarımızın hazırlayacağı ön yazı üzerinde geri bildirimleriniz doğrultusunda düzeltme yapılabilmektedir.

Konusunda uzman olan danışmanlarımız ile görüşerek Ön Yazı Hazırlama Danışmanlığı hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özgeçmiş (CV) Danışmanlığı hizmetimiz hakkında bilgi almak için burayı tıklayın!