Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

AURA Kariyer Danışmanlık Hizmetleri, İnsan Kaynakları ve Kariyer Danışmanı H. Murat BABADALI’nın iş dünyasında 20 seneye yaklaşan deneyim ve bilgi birikiminin bir yansıması olarak hayata geçirdiği iş girişimidir.

Amacımız; ülkemizin günümüzde ve gelecekte ihtiyaç duyacağı nitelikli ve istihdam edilebilir insan kaynağının gelişimine ve bunun sürdürülebilirliğine katkıda bulunmaktır.

Bu doğrultuda, orta öğrenim döneminden itibaren öğrencilere ve hali hazırda iş yaşamında yer alan her sektörden ve her kademeden çalışana ihtiyaç duydukları kariyer danışmanlık desteğini “bütünsel” bir yaklaşımla sunmayı hedefliyoruz.

Kariyer, bizim için iş yaşamına atılan ilk adımla başlayan ve son durağı olmayan döngüsel bir yolculuktur. Her ne kadar kavramın odağında “iş” olsa da, yol boyunca yaşadıklarımız kendimizi tanımamızı ve dönüştürmemiz gereken yönlerimizi hatırlatan işaretleri de beraberinde getirir.

Kariyer danışmanlarının bu döngüsel yolculuktaki molalarda yola devam etmek için ihtiyaç duyulan gelişim ve ilerleme unsurlarını tespit ederek çözüm önerileri sunan aydınlatıcı rehberler olduğunu kabul ediyoruz.

Benimsediğimiz Bütünsel Kariyer Danışmanlığı yaklaşımı doğrultusunda kariyer yolculuğunuz sırasında ihtiyaç duyacağınız danışmanlık desteğini size özel ve kesintisiz çözümlerle sunuyoruz.

Kariyer yolculuğuna yeni başlayan, bu yolda hızlanmak veya şerit değiştirmek isteyen veya yolculuğunu yeni bir rotada sürdürmek isteyen tüm yolculara rehberlik etmekten memnuniyet duyacağız.