Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

Hayatımızın her anında aldığımız kararlar ile tercihlerimizi yapıyoruz. Bazı tercihlerimiz geleceğimizi şekillendirip kariyer yolculuğumuzda gideceğimiz yönün de belirlenmesini sağlayabiliyor.

Meslek seçimini yapmış olduğumuz en önemli tercihlerden birisi olarak kabul edebiliriz.

Ülkemizdeki eğitim sisteminin bir sonucu olarak gençlerimiz üniversite sınavı aşamasında örtülü bir biçimde meslek seçimi ile karşı karşıya kalmaktadır.

TYT ve LYS sonrasında öğrencilerimiz tercih ettikleri bölümler ile gelecekte sahip olacakları mesleklerini ve yaşam biçimlerini de belirlemektedir.

Sunduğumuz Meslek Seçimi Danışmanlığı hizmeti ile kariyer planlama sürecinin başlangıcında bulunan gençlerimize ve ailelerine bu aşamada ihtiyaç duyacakları mesleki rehberlik hizmetinin doğru ve gerçekçi şekilde sunulması hedeflenmektedir.

Yüz yüze veya online görüşmeler şeklinde yürütülen Meslek Seçimi Danışmanlığı hizmetimiz 60 dakikalık seanslar halinde gerçekleştirilmektedir.

Görülen ihtiyaç ve hedeflere bağlı olarak Mesleki Yönelim Envanteri uygulaması sonuçları, iş alanları ve mesleklere yönelik detaylı analizler size özel olarak sunulmaktadır.

Konusunda uzman olan danışmanlarımız ile görüşerek “Meslek Seçimi Danışmanlığı” hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.