Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

Meslek Seçimi Uzmanlık Gerektirir

Hayatımızın her anında aldığımız kararlar ile tercihlerimizi yapıyoruz. Bazı tercihlerimiz geleceğimizi şekillendirip kariyer yolculuğumuzda gideceğimiz yönün de belirlenmesini sağlayabiliyor.

Meslek seçimini yapmış olduğumuz en önemli tercihlerden birisi olarak kabul edebiliriz.

Ülkemizdeki eğitim sisteminin bir sonucu olarak gençlerimiz üniversite sınavı aşamasında örtülü bir biçimde meslek seçimi ile karşı karşıya kalmaktadır.

TYT ve LYS sonrasında öğrencilerimiz tercih ettikleri bölümler ile gelecekte sahip olacakları mesleklerini ve yaşam biçimlerini de belirlemektedir.

meslek seçimi

Sunduğumuz Meslek Seçimi Danışmanlığı hizmeti ile kariyer planlama sürecinin başlangıcında bulunan gençlerimize ve ailelerine bu aşamada ihtiyaç duyacakları mesleki rehberlik hizmetinin doğru ve gerçekçi şekilde sunulması hedeflenmektedir.

Yüz yüze veya online görüşmeler şeklinde yürütülen Meslek Seçimi Danışmanlığı hizmetimiz 60 dakikalık seanslar halinde gerçekleştirilmektedir.

Gençlerimize kariyer farkındalığının kazandırılması amacıyla öncelikle bireysel özelliklerini fark etmeleri ve bu doğrultuda kendilerine uygun meslekleri tanımalarına destek olmak için kullandığımız Kariyer Planlama Aracı‘nın sonuçları, iş alanları ve mesleklere yönelik detaylı analizler size özel olarak sunulmaktadır.

Konusunda uzman olan danışmanlarımız ile görüşerek “Meslek Seçimi Danışmanlığı” hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.