Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

Farkında mısınız? 34 Gününüz Kaldı (Şafak 34!)…

şafak 34

Farkında mısınız? 34 gününüz kaldı… Şafak 34!

Hayaller, umutlar, istekler, beklentiler ve gerçekleriniz ile adım attığınız bir seneyi daha tamamlamak için elinizde sadece 34 gününüz var.

Bitmek üzere olan bu senenin sonuna doğru bir an durup “ben bunu sanki daha önce yaşamıştım” diyeceğiniz ve Deja vu duygusunu tekrar hissedeceğiniz günler yaklaşıyor.

Uzun zamandır beklediğiniz terfi, maaşınızda günün ekonomik koşulları ile örtüşmesini beklediğiniz artış, senenin son çeyreği dahil olmak üzere tamamı hakkında yapılacak performans görüşmesi, içinizde hafiften hafiften yapmaya başladığınız sorgulamalar ile ayak seslerini duyduğunuz kişisel yıl sonu değerlendirmeniz (bazılarınız yıllık Z Raporu diyor buna) ve dahası için kalan 34 gün…

Askerliğini yapan beylerin anımsayacağı “Şafak 34 – İstanbul” nidasının yaşantımızdaki bir başka yansıması aslında. Yeni bir başlangıç yapmak -sayacı sıfırlamak- için bir kapanışı yapmak gerekiyor, geri sayım bu işin olmazsa olmazı gerçekten de.

Madem geri sayım başladı, sonuçlarını almak ve dosyasını kapatmak için yeri geldiğinde nabzınızı yükselten konu her ne ise onunla ilgili olarak gözünüzü, kulağınızı, algılarınızı 4 açın!.. Minik kuşlar, küçük sincaplar veya kuzgunlar size 3 vakte kadar bir haber getirecek.

Aman ne olur ONLARIN her söylediğine, yaşatmaya çalıştığı illüzyona hemen inanmayın, aldanmayın, kanmayın!.. Duyduklarınızı, dinlediklerinizi, gördüklerinizi, baktıklarınızı hatta okuduklarınızı bir kere daha gözden geçirin. Aman dikkat!..

Gün, düşündükleriniz ile hedef ve isteklerinizi bir kenara bırakıp ONLAR tarafından algılamanız istenilenlerin farklı kostümlerle karşınıza çıkacağı gündür. Sonrası sukutuhayal olmasın…

Ray Dalio‘nun da dediği gibi; özellikle bu günlerde duyduğunuz herşeye inanmayın vesselam.

Murat Babadalı