Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr
Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00 +90 532 441 51 81 merhaba@aurakariyer.com.tr

LinkedIN Kullanıcılarına Özel Kişisel Kariyer Danışmanlığı %20 İndirim Kampanyası

kariyer

 

LinkedIN‘de bulunan şirket sayfamızı takip eden tüm kullanıcılara özel olarak %20 indirimle sunduğumuz “Kişisel Kariyer Danışmanlığı” hizmetimizi kapsayan bu kampanyadan yararlanmak isteyenlere;

* Özgeçmiş Oluşturma
* İş Arama Teknikleri
* İş Görüşmesine (Mülakat) Hazırlık
* İş Arama Sürecinde Sosyal Ağların Etkin Kullanımı hakkında danışmanlık desteği sağlanacaktır.

Koşullar ve Şartlar

Aura Kariyer Danışmanlık Hizmetleri olarak 11.04.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında, normal şartlar altında, her ay ortalama 25 kullanıcı olmak üzere toplam 225 LinkedIN kullanıcısının, özel olarak sunduğumuz %20 indirimliKişisel Kariyer Danışmanlığı” kampanyasından yararlanabilmesi öngörülmüştür.

Kişisel Kariyer Danışmanlığı” kapsamında sunduğumuz Özgeçmiş Oluşturma, İş Arama Teknikleri, İş Görüşmesine (Mülakat) Hazırlık ve İş Arama Sürecinde Sosyal Ağların Etkin Kullanımı konularını kapsayacak olan görüşmelerimiz; çevrimiçi platformda Zoom uygulaması üzerinden ve en fazla 90 dakikalık oturumlar şeklinde gerçekleştirilecektir.

Kampanyanın aktif olacağı dönem içerisinde her katılımcımız ile en fazla 2 defa online görüşme yapılabilecektir.

Bu kampanya kapsamında “Kişisel Kariyer Danışmanlığı” hizmetimizden yararlanmak isteyen katılımcıların, iletişim bilgileri ve ödemenin gerçekleştirildiğine dair banka dekontu ile mevcut bir özgeçmişi bulunuyor ise bunun bir örneğini merhaba@aurakariyer.com.tr e-posta adresine göndermelerini rica ediyoruz.

Söz konusu e-postanın ekibimize ulaşmasının ardından katılımcımız ile birlikte belirleyeceğimiz gün ve saatte görüşmemiz Zoom uygulaması üzerinde gerçekleştirilecektir.

Kampanyamız hakkındaki her türlü sorunuz için https://www.aurakariyer.com.tr/bize-ulasin/ adresinden ekibimize ulaşabilirsiniz.